Counter-strike

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Heaton movie - 4epizóda na Svete

asi neviete kdo je heaton... pozrite si videá a uvidíte...
Jeden z najlepších hráčov sveta, Emil "HeatoN" Christenssen pred dvoma dňami (29 januára) uverejnil na najznámejšom video serveri youtube svoje video. Uverejnil 4 epizódu svojich výukových videí. Dnes nás naučí ako sa má mieriť s USP a M4A1, čiže ako mieriť s policajnými zbraňami.

Ak o tom neviete, HeatoN už dlhší čas spolupracuje z QPAD.se a vytvára výukové videá pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých v hre cs 1.6. Ako som už povedal, tento krát ukazuje ako sa má hrať z policajnými zbraňami. V 2 epizóde vyučoval začiatočníkov z AK 47, glockom + HE granáty. Čiže teroristické zbrane. V 3 epizóde ukazoval ako hádzať Flash and Smoke tak, aby ste nepriateľa trafili vtedy, keď bude otočený. A vo svojej prvej epizóde sa nám predstavil a naznačil o čom budú jeho videá. Odkazy na všetky diely:
Episode 1: Episode 2: Episode 3: Episode 4:

Movies | stály odkaz

Komentáre

  1. Heaton
    neskôr pridám aj 5 6 a 7 časť ;)
    publikované: | autor: csko (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014