Counter-strike

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Steam Pre Mac

Vyšiel Steam pre Operačný systém Mac
Steam už aj pre platformu Mac !
Spoločnosť Valve vo včerajšej správe oznámila novinku, že služba Steam bude od Apríla tohto roku dostupná aj pre Mac platformu. Bude dostupných niekoľko hier ako napríklad Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike, Portal a Half-Life série.
"Naši steam partneri, ktorí prinášajú tisíce hier pre 25 miliónov klientov, sú veľmi nadšení ohľadom podpory pre Mac," povedal Jason Holtman, riaditeľ obchodného oddelenia Valve.
Ďalšou a určite dôležitou novinkou je nová funkcia s názvom - Steam Play, ktorá umožňuje zákazníkom, ktorí si zakúpia výrobok pre Mac alebo Windows hrať na inej platforme bez ďalších poplatkov. Samozrejme budú môcť aj na rovnakých serveroch ! Čiže je to určite správny krok v pred.
Všetky hry vydané v budúcnosti budú dostupné pre Windows, Mac aj Xbox 360. A aktualizácie pre Mac budú dostupné v rovnakom čase ako pre Windows.
Prvou hrou vydanou súčasne pre Mac a Windows má byť Portal 2.
Zdroj: steampowered.com

Downloady | stály odkaz

Komentáre

Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014